NIPPON

 

شیر توپی نیپون Nippon

شیر توپی نیپون جهت قطع و وصل جریان سیال در خطوط پایپینگ و خطوط انتقال نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد دارد و با گشتاور پایین در چرخش 90 درجه شیر را باز و بسته می کند.

شیر Nippon نیپون علاوه بر محصول شیرالات  ، شیر دیافراگم ، دریچه های توپی ، پروانه ای و شیرهای دیگری نیز ارائه می دهد که نیازهای مختلف مشتریان ما را با محصولات بسیار کارآمد ، ایمن و با رعایت محیط زیست برآورده می کند. دریچه های ما در طیف وسیعی از خدمات شیمیایی ، زیست محیطی و تصفیه آب ، صنایع آهن و فولاد ، پزشکی و برق و بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

محصول نماینده Nippon ، دریچه دیافراگم ، از نظر “تنگی هوا” ، “نگهداری” و “خوردگی و مقاومت شیمیایی” برتر است. ما می توانیم در بسیاری از زمینه ها سازگار شویم زیرا از بین انتخاب گسترده ای از شیرها ، شیرآلات می سازیم تا نیازها و ترکیب مایعات را برآورده کنیم ، همچنین از نظر عملکرد هزینه نیز برتر هستیم. محصولات ما که از تجربیات و دستاوردهای حاصل از تاریخ طولانی ساخته شده اند ، با کیفیت بالا و عملکرد بالا آرامش خاطر را ارائه می دهند.

شیر توپی نیپون  دریچه های توپی را در طیف وسیعی از زمینه ها سازگار ارائه می دهد. از شیرآلات گسترده ما برای رسیدن به هدف خود از شیرهای توپی چند منظوره و علاوه بر نوع ایمن استاندارد در آتش استفاده کنید. ما همچنین سفارشات شیرهای مخصوص استفاده شده در فشار بالا و سفارشات مربوط به دستگاه سپر و نیروگاه های هسته ای را می گیریم.

 

نمایش یک نتیجه

با ما در تماس باشید!