فلنج گالپرتی یکی از محصولات ساخت شرکت گالپرتی ایتالیا میباشد.

به دلیل کیفیت قابل اطمینان و مطابق با استاندراد های بین المللی داخل وندور لیست های معتبر سیستم پایپینگ اکثر نقاط دنیا من جمله ایران قرار گرفته است.

 

شرکت گالپرتی ایران

با توجه به نیاز بسیار بالا در میادین گازی و پتروشیمی ایران برای استفاده از فلنج ها در سیستم پایپینگ و همچنین معتبر بودن برند گالپرتی ایتالیا در وندور لیست های معتبر ایرانی نیاز به یک نمایندگی معتبر در ایران ایجاد شد.

نمایندگی گالپرتی در ایران

شرکت صنعت پالایش جهت حذف واسطه های خارجی و کاهش هزینه های غیر ضروری در راستای کمک به صنعت کشور ، اقدام به اخذ نمایندگی از این شرکت نموده و محصولات این شرکت را در انبار های خود موجود کرده است.

تلفن شرکت گالپرتی ایران  جهت استعلام قیمت : ۰۲۱۶۶۱۴۴۳۰۷ داخلی ۱

 

نحوه تشخیص اعتبار کالای اصل

در صنعت پایپینگ تقریبا تمام کارخانه های معتبر در تمام دسته اقلام حتی فلنج ، مثل فلنج ملسی (MELESI) – فلنج فد (FAD) و فلنج گالپرتی (GALPERTI) برای محصولات تولیدی خود شناسنامه یا همان سرتیفیکیت از کارخانه سازنده صادر میشود.

که در این برگه مشخصات فیزیکی و آنالیز شیمیایی محصول تولیدی در آن درج گردیده و قابل پیگیری میباشد.

 

مختصری بر تعریف فلنج گالپرتی وانواع آن

فلنج گالپرتی یک ورق و یا یک رینگ است که به شکل یک لبه درانتهای لوله برای بستن لوله به فلنج گالپرتی دیگر استفاده میشود. توسط فلنج میتوان لوله ها و اجزای دیگری مانند شیرآلات که دارای فلنج هستند را به وسیله پیچ و مهره به یکدیگر متصل کرده و همچنین به راحتی از یکدیگر جدا کرد. استانداردهای بسیار متفاوتی برای ساخت فلنج ها وجود دارد که به طور معمول استانداردها در سایزهای یکسان از نظرابعادی با یکدیگر متفاوت هستند.

در بیشتر موارد فلنج از نظر فشار کاری با یکدیگر تفاوت دارند .